• WYSOKI

    POZIOM

    OBSŁUGI PRAWNEJ

  • INDYWIDUALNE

    PODEJŚCIE

    DO KAŻDEJ SPRAWY

Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka prowadzona jest przez adwokat Bogusławę Wierbik, która ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz aplikację adwokacką.

Adwokat Bogusława Wierbik rozpoczynała karierę zawodową jako Asystent Sędziego w Wydziale Karnym Sądu Rejonowego miasta Świebodzin. Od 2010 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Zielonej Górze, do której należą tylko renomowani adwokaci.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelarii adwokackiej w Zielonej Górze specjalizującej się w zakresie spraw: cywilnych, gospodarczych, administracyjnych, obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, rolników, klientów indywidualnych

W okresie odbywania aplikacji adwokackiej, Adwokat Bogusława Wierbik zdobywała również doświadczenie jako kurator społeczny wykonujący orzeczenia w sprawach karnych.

Kancelaria Adwokacka Bogusławy Wierbik prowadzi sprawy z zakresu: prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa karnego skarbowego, prawa wykroczeniowego, prawa administracyjnego, prawa pracy.

Gdy potrzebny Państwu niespotykanie dobry adwokat w Świebodzinie czy też rzetelny radca prawny, zgłoście się Państwo do nas jak najszybciej, aby otrzymać w pełni profesjonalną pomoc.